admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SEKRETARKA
sekretarka

Wały Jagiellońskie 36, 80-853 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Praca biurowa. Obsługa interesantów. Współpraca z działami Prokuratury.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 1 125 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wykształcenie średnie/wyższe, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, obsługa komputera. Miejsce pracy oraz kontakt: Prokuratura Rejonowa, Pruszcz Gdański, ul. Wojska Polskiego 79, tel. 58 30 40 069. Zatrudnienie na 1/2 etatu. Praca w godzinach: 7.30-11.30 lub 11.30-15.30.

Dane Pracodawcy
Prokuratura Okręgowa
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Wały Jagiellońskie 36

tel.58 30 40 069

Telefon: 58 30 40 069