admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SAMODZIELNA KSIĘGOWA
księgowy

Miejsce Pracy
Ligonia 9/6, 45-362 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
Zakres obowiązków: - prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, rejestry VAT, naliczanie podatków PIT, PPE, VAT. - bezpośredni kontakt z klientem,. Praca w godzinach 8-16

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 2 000 - 3 500 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wymagane min. roczne doświadczenie na w/w stanowisku.Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej, - Dokładność i sumienność, - mile
widziane doświadczenie na stanowisku księgowej,znajomość przepisów podatkowych i zagadnień księgowych, - obsługa programów
komputerowych Excel, Word,

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Biuro Rachunkowe LIDER
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Ligonia 9

tel.774425471
email:lukasz.lachowski@lider-biuro.pl

Telefon: 774425471