admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ROZLEWACZ STALI
operator maszyny rozlewniczej

Miejsce Pracy
Ujastek, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Obowiązki:
Obsługa krystalizatorów, wieży obrotowej, przygotowanie kadzi pośrednich. Wynagrodzenie ok. 3000 zł brutto + premia. Praca w systemie 4 brygadowym.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
+ premia

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
zawód: Operator maszyny rozlewniczej
Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie jako rozlewacz stali

ANANKE BUSINESS COMMUNICATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
małopolskie
m. Kraków
Kraków
Kraków Ujastek

tel.508 075 444
email:k.wsiaka@leasingteam.pl
www.leasingteam.pl

Telefon: 508 075 444