admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ROBOTNIK W BRYGADZIE TELEKOMUNIKACYJNEJ I KANALIZACYJNEJ.
pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce Pracy
40-301 Katowice 0/0, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
Praca w brygadzie przy budowie kanalizacji teletechnicznej, energetycznej i wodociągowej. Pracownik musi przejść badania na zdolność do pracy na wysokości (głębokości) powyżej 3 m , bo wykopy pod kanalizacje są od 1 m do 4m. Uprawnienia hakowego, prawo jazdy kat.B itp. umiejetności mile widziane. Zdarza się, ze brygada musi pracować w nadgodzinach i przyjść w miarę potrzeby do pracy w sobotę.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy B"," prawo jazdy kat B
Inne wymagania: Inne : Doświadczenie w pracy z brygada w terenie . Przy ciągnięciu kabli, stawianiu słupów oświetleniowych, wstawianiu studni kablowych, budowa kanalizacji .

Dane Pracodawcy
PP-U ERGOPOL sp. z o.o.
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Budowlana 0

tel.603 776 502
email:kadry@ergopol.pl

Telefon: 603 776 502