admin
22-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ROBOTNIK PLACOWY
robotnik placowy

Okszowska 71, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Obowiązki:
Wykonywanie prostych prac placowych, dbanie o porządek, czystość i estetyczny wygląd powierzonego terenu. Wykonywanie prostych prac naprawczych, konserwowanie i utrzymywanie w należytej sprawności sprzętu wykorzystywanego w pracy.

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
brutto

Opis

Wymagania
uprawanienia: posługiwanie się maszynami do koszenia: kosa spalinowa, kosiarka, dmuchawa
zawód: Robotnik placowy
wykształcenie: zasadnicze zawodowe"
Inne wymagania: Pierwsza umowa: umowa zlecenie na 1 m-c, kolejna umowa: umowa o pracę.

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
- osobisty: ul. Okszowska 71, 22-100 Chełm
- telefoniczny: 82-564 00 66
- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: kadry@conceptstal.pl

Dane Pracodawcy
PRZEDSIĘBIORSTWO CONCEPT STAL Bu0026S LEJMAN SPÓŁKA JAWNA
Polska
lubelskie
m. Chełm
Chełm
Chełm Okszowska 71

tel.82-5640066
email:kadry@conceptstal.pl
www.conceptstal.pl

Telefon: 82-5640066