admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ROBOTNIK MAGAZYNOWY
robotnik magazynowy

Miejsce Pracy
05-620 Błędów 31B, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Obowiązki:
PRZYJMOWANIE TOWARU DO MAGAZYNU NA PODSTAWIE DOKUMENTÓW POLSKICH LUB AZERBEJDŻAŃSKICH, WYKŁADANIE, PAKOWANIE. DOSTARCZANIE OKREŚLONYCH PARTII TOWARU DO LINII SORTOWNICZEJ. ODBIÓR PRZESORTOWANYCH OWOCÓW I WARZYW. ZNAKOWANIE TOWARÓW.
ZAŁADUNEK TOWARU KLIENTOM ZAGRANICZNYM NA PODSTAWIE SPECYFIKACJI W JĘZYKU POLSKIM LUB AZERSKIM.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
języki: azerski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
uprawanienia: sumienność
Inne wymagania: Umiejętność 2 : ZNAJOMOŚĆ ODMIAN OWOCÓW I WARZYW
Umiejętność 1 : UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI PROSTYCH WÓZKÓW MAGAZYNOWYCH
Inne : ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA AZERSKIEGO WYMAGANA ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŚĆ UTRZYMANIA KONTAKTU SŁOWNEGO Z PRACOWNIKAMI MAGAZYNU, CHŁODNI I SORTOWNI - AZERAMI MÓWIĄCYMI TYLKO PO AZERSKU, ORAZ ODBIERAJĄCYMI ORAZ OGLĄDAJĄCYMI TOWAR HANDLOWCAMI FIRM AZERSKICH Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY.

Dane Pracodawcy
GRUPA ZALESIE SP. Z O.O.
Polska
mazowieckie
grójecki
Błędów
Błędów 31B

tel.697639036

Telefon: 697639036