Litecoin Miner - Mine and Earn free LitecoinstartMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ROBOTNIK MAGAZYNOWY
robotnik magazynowy

LEGIONÓW 59A, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Obowiązki:
Pakowanie towaru, kontrola ilościowa towarów, przygotowywanie wysyłek. Praca jednozmianowa w Bielsku-Białej.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 000 - 2 200 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność. Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE INTERGOS SP. Z O.O.
Polska
śląskie
m. Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała LEGIONÓW 59A

tel.664 770 916
email:mficek@intergos.com.pl

Telefon: 664 770 916