admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ROBOTNIK BUDOWLANY ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH
monter konstrukcji budowlanych*

Alojzego Dambonia 17/4, 45-860 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
Montaż płyt gipsowych, malarz, tapeciarz, pomocnik kafelkarza,wykończenie sztukaterii

Oferujemy:
Umowa zlecenie

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
uprawanienia: Prawo jazdy kategorii CE
Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe-budowlane, doświadczenie na podobnym stanowisku-sztukateria budowlana, prawo jazdy kat. C+E, umiejętności w zakresie prac budowlnaych, sumienność i dokładność

Dane Pracodawcy
Usługi Budowlane Janusz Kobylański
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Alojzego Dambonia 17

tel.604177301
email:jankob75@wp.pl

Telefon: 604177301