admin
11-10-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:RĘKODZIELNIK, WSPÓŁPRACA Z INSTRUKTOREM RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO
rękodzielnik wyrobów włókienniczych*

UL. PLAC DWORCOWY 2, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Obowiązki:
pomoc w Przestrzeni Art.- Kreatywnej podczas prowadzenia warsztatów/szkoleń; przygotowanie Sali warsztatowo-szkoleniowej, przygotowanie materiałów do zajęć z rękodzieła artystycznego; samodzielne wykonywanie zleconych prac rękodzielniczych

Oferujemy:
Umowa o pracę w zastępstwie
godz. pracy: 10.00-18.00

Opis

Wymagania
uprawanienia: orzeczenie o niepełnosprawności ","umiejętność nawiązywania nowych kontaktów","otwartość na nowe pomysły","chęć nauki i rozwoju","dyspozycyjność, uczciwość i poczucie odpowiedzialności","samodzielność izaangażowanie w pracę","dobra organizacja pracy własnej","wiedza z zakresu rękodzieła artystycznego, szycia (ręcznego i maszynowego), kreatywność i zmysł artystyczny
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Dane Pracodawcy
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA TWOJA PRZESTRZEŃ
Polska
śląskie
myszkowski
Myszków
Myszków UL. PLAC DWORCOWY 2

tel.727-938-874

Telefon: 727-938-874