admin
10-04-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:REFERENT
pozostali pracownicy obsługi biurowej

Miejsce Pracy
34-223 Zawoja 1403, powiat: suski, woj: małopolskie

Obowiązki:
Obsługa Wystawy Stałej BgPN, prowadzenie spotkań edukacyjnych, pomoc i uczestwnictwo w wydarzeniach kulturalnych o charakterze edukacyjno - ekologicznym, zajęcia na ścieżkach edukacyjnych, prace pielęgnacyjne w Ogrodzie Roślin Babiogórskich, sprzątanie szlaków turystycznych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
uprawanienia: Znajomość pakietu MS Office","prawo jazdy kat. B

Dane Pracodawcy
BABIOGÓRSKI PARK NARODOWY z siedzibą w Zawoi
Polska
małopolskie
suski
Zawoja
Zawoja 1403

tel.33 8775 110
email:park@bgpn.pl

Telefon: 33 8775 110