admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:REFERENT
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Unitów Podlaskich 16, 08-101 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Zestawienia opłat za usługi opiekuńczo-wychowawcze wykraczające poza podstawę programową wychowania przedszkolnego realizowane w czasie przekraczającym 5 godzin dziennie, Zestawiania opłat za wyżywienie dzieci przedszkolnych, Przyjmowanie odpłatności i rozliczanie się z kasjerem szkoły, Wprowadzanie faktur za artykuły spożywcze do programu zamówień publicznych, Obsługa interesantów i prowadzenie bieżących spraw.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://sp12siedlce.bip.e-zeto.eu/index.php?type=4u0026name=bt75u0026func=selectsiteu0026value%5B0%5D=mnu7u0026value%5B1%5D=8

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomia, finanse,rachunkowość, matematyka finansowa
uprawanienia: obsługa komputera
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek/specjalność : ekonomia, finanse, rachunkowość, matematyka finansowa.Sumienność, dokładność i rzetelność, terminowość, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy. Praca w godz. 6.30- 17.00
staż pracy ogółem: lata: 2

Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach
Polska
mazowieckie
m. Siedlce
Siedlce
Siedlce Unitów Podlaskich 16

tel.