admin
13-03-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:REFERENT DS. SPRZEDAŻY
specjalista do spraw sprzedaży

Miejsce Pracy
Wojewódzka 19, 40-026 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Wielozakresowe badania i monitoring rynku sprzedaży wody umożliwiające:
- aktualizowanie baz danych zawierających informacje na temat otoczenia Spółki w tym na temat klientów i konkurentów, przygotowywanie danych w celu aktualizacji limitów sprzedaży wody, przygotowywanie prognoz wielkości sprzedaży wody, analizowanie i przedstawienie wniosków z wyników przeprowadzonych badań monitorujących rynek wodny w kraju.
Opracowywanie danych i dokumentów w zakresie systemu zarządzania jakością realizowanego w wydziale. Obsługa klientów Spółki.
- Wynagrodzenie od 2500 zł brutto. Praca na umowę o pracę na poczatek okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Data rozpoczęca pracy - marzec-kwiecień 2018 r.
- Praca: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie wyższe. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Wymagane doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w firmie realizującej procesy inwestycyjne. Wymagana znajomość ustawy Prawo Budowlane, znajomość procesów inwestycyjnyc, zadań wykonawczych oraz projektowych, znajomość przepisów z zakresu KPiA. Kontakt wyłącznie e-mail: j.nowak@gpw.katowice.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Wynagrodzenie od 2500 zł brutto. Praca na umowę o pracę na poczatek okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Data rozpoczęca pracy - marzec-kwiecień 2018 r.

Opis


Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
uprawanienia: Łatwość w nawiązywania kontaktów","Znajomość pakietu MS Office","Umiejętność pracy w zespole","Umiejętność organizacji pracy własnej.
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Wymagana umiejętność prowadzenia badań i monitoringu rynku, wyciągania wniosków z uzyskanych informacji i ch raportowania. Umiejętność obsługi aplikacji MS Office zwłaszcza Excel, Power Point.

Dane Pracodawcy
GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Wojewódzka 19

Kontakt
sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
tel.
email:j.nowak@gpw.katowice.plQR code

Inne oferty pracy:

Polecane


Praca.eua.pl - Oferty pracy z Polski oraz zagraniczne, Baza CV