admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:REFERENT DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ R46/0192-46/18
pozostali magazynierzy i pokrewni

87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
-obsługa klientów niemieckojęzycznych
-przyjmowanie, rejestrowanie i monitoring zamówieńw systemie komputerowym

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: obsługa komputera
zawód: Pozostali magazynierzy i pokrewni
Inne wymagania: wykszt. min. ZSZ, mile widziane doświadczenie i uprawnienia operatora wózków widłowych, umiejętność obsługi komputera i skanera

Dane Pracodawcy
ANWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Włocławek
Włocławek
Włocławek

tel.667671173
email:kadry@anwis.pl

Telefon: 667671173