admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:REFERENT DS. FAKTUROWANIA I ROZLICZEŃ - 285
fakturzystka

Metalowców 5, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
wystawianie faktur sprzedażowych, not, oraz faktur korygujacych, przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzene oraz dla instytucji zewnętrznych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów między działem handlowym a działem księgowości, archiwizacja dokumentów

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
uprawanienia: umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL)","**Obsługa komputera
Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, znajomość obsługi pakietu MS Office w szczególności Excel (tworzenie raportów, analiz) dobra organizacja pracy, skrupulatność, mile widziany język angielski lub niemiecki w stopniu dobrym

Dane Pracodawcy
KLINGENBURG INTERNATIONAL SP. Z O. O.
Polska
dolnośląskie
świdnicki
Świdnica
Świdnica Metalowców 5

tel.74 85 15 400
email:kadry@klingenburg.pl

>http://www.klingenburg.pl/

Telefon: 74 85 15 400