admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI
pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości

Kubika 13a, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Księgowanie dokumentów do ksiąg rachunkowych (w pełnej księgowości)

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Brutto ( netto 2500 zł)

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: Znajomość programu Excel","Umiejętność obsługi programu Rewizor
Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, znajmość pracy w pełnej księgowości (warunek konieczny), znajomość obsługi komputera, znajomość programów Rewizor i Excel

Dane Pracodawcy
Zachar Mirosława Biuro Temida
Polska
dolnośląskie
bolesławiecki
Bolesławiec
Bolesławiec Kubika 13a

tel.607 447 362
email:miroslawa.zachar@wp.pl

Telefon: 607 447 362