admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:REFERENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH.
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Generała Władysława Sikorskiego 14, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Obowiązki:
Działania w zakresie informacji i promocji Projektów Unijnych. Udział w przygotowaniu postępowań przetargowych. Udział w przygotowaniu i weryfikacji wniosków o płatność.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
Inne wymagania: Znajomość procesów związanych ze sporządzaniem wniosków o płatność w ramach Projektów Unijnych. Obsługa systemu SL2014.

PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W SUWAŁKACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
podlaskie
m. Suwałki
Suwałki
Suwałki Generała Władysława Sikorskiego 14

tel.506626445
email:amaziarz@pwik.suwalki.pl

Telefon: 506626445