admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PSYCHOLOG
psycholog

Rzeźnicza 8, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Obowiązki:
Główne obowiązki :
- opracowywanie wskazówek do pracy terapeutycznej, - przeprowadzanie indywidualnej i grupowej terapii psychologicznej,
- przeprowadzanie indywidualnych konsultacji z rodzicami (opiekunami) dzieci,
- organizowanie dla rodziców (opiekunów) dzieci spotkań tematycznych,
- sporządzanie opinii psychologicznych dzieci dla potrzeb Ośrodka, a w uzasadnionych przypadkach również na prośbę rodziców (opiekunów) , lekarza prowadzącego lub innej instytucji.
- przeprowadzanie badań/testów psychologicznych dzieci,

Wymagania: wykształcenie : wyższe
Wymagania konieczne:
- tytuł magistra psychologii, lub psycholog posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie psychologii klinicznej,
- odpowiednie kursy i szkolenia w zakresie pracy z dzieckiem o zaburzonym rozwoju psychomotorycznym (w tym niepełnosprawnym) i jego rodziną,
- najomość obsługi pakietu Microsoft Office.
Wymagania pożądane :
- umiejętność pracy z dzieckiem niepełnosprawnym (doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem),
- umiejętność nawiązywania kontaktu z rodzicami (opiekunami) podopiecznych placówki,
- umiejętność pracy w zespole,sumienność
odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania

Dane Pracodawcy
Raciborskie Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Polska
śląskie
raciborski
Racibórz
Racibórz Rzeźnicza 8

tel.32 415 03 88
www.rcron.bipraciborz.pl

Telefon: 32 415 03 88