admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PSYCHOLOG
psycholog

Miejsce Pracy
21-470 Kożuchówka 71, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Obowiązki:
terapia psychologiczna, sporzadzanie diagnozy funkcjonalnej nowo przyjetych uczestników, współudział w tworzeniu indywidualnych planów postepowania wspierająco aktywizacyjnego. prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 500 PLN
praca dwa razy w tygodniu po 5 godzin dziennie lub do ustalenia z pracodawcą

Opis

Wymagania
zawód: Psycholog (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Inne wymagania: wykształcenie wyższe o kierunku psychologia, staż pracy min 6 m-cy
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
Środowiskowy Dom Samopomocy w Anielinie
Polska
lubelskie
łukowski
Krzywda
Kożuchówka 71

tel.512730833

Telefon: 512730833