admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRZYGOTOWYWANIE KANAPEK Z PÓŁPRODUKTÓW. SMAŻENIE FRYTEK. "KFC
pozostali kucharze

Alpejska 1, 40-500 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Przygotowywanie kanapek z półproduktów. Smażenie frytek. Dbanie o czystość stanowiska pracy. Stosowanie standardów brandu.
- Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:30-2:00 + soboty, niedziele, święta. Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane -u003E pracodawca zapewnia przyuczenie. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna) lub gotowość do jej wyrobienia ---u003E Książeczka sanepidu będzie wymagana podczas podjęcia pracy (koszty jej wyrobienia ponosi osoba podejmująca pracę). Wymagane zakupienie we własnym zakresie butów BHP. Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (6:30-2:00) (Tel. 713-861-828) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Alpejska 1, 40-500 Katowice) lub e-mail: sylwia.humpa@amrest.eu

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 13 PLN
Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: Odpowiedzialność","Sumienność","Punktualność
Inne wymagania: Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane -u003E pracodawca zapewnia przyuczenie. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna) lub gotowość do jej wyrobienia ---u003E Książeczka sanepidu będzie wymagana podczas podjęcia pracy (koszty jej wyrobienia ponosi osoba podejmująca pracę). Wymagane zakupienie we własnym zakresie butów BHP.

"AMREST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KFC, STARBAGS, PIZZA HUT, BURGER KING
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Alpejska 1

tel.713-861-828
email:sylwia.humpa@amrest.eu
www.amrest.eu

Telefon: 713-861-828