admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
przedstawiciel handlowy

Miejsce Pracy
36-072 Świlcza 147 S, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
REPREZENTOWANIE FIRMY I JEJ OFERTY U DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW, POZYSKIWANIE NOWEGO RYNKU SPRZEDAŻY DLA OFEROWANYCH PRODUKTÓW. SZCZEGÓŁOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZOSTANIE PRZEDSTAWIONY I OMÓWIONY PODCZAS ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Umiejętność 3 : POSZUKUJEMY PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO NA REGION RZESZÓW-DĘBICA
Umiejętność 2 : DOBRA ORIENTACJA W TERENIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienie 1 : PRAWO JAZDY KAT B
Umiejętność 1 : PRAWO JAZDY KAT B
Inne : PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI ZAWIERAJĄCYCH CV NA ADRES E-MAIL: IRENA. JONIEC@VITA-HURT.PL. ZAPOZNAMY SIĘ Z KAŻDĄ KANDYDATURĄ I SKONTAKTUJEMY Z WYBRANYMI OSOBAMI SPEŁNIAJĄCYMI NASZE OCZEKIWANIA. MILE WIDZIANY STAŻ PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU. W TYTULE WIADOMOŚCI PROSZĘ PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA O KTÓRE SIĘ APLIKUJE.

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
VITA SP. Z O. O.
Polska
podkarpackie
rzeszowski
Świlcza
Świlcza PODKARPACKA 147 S

tel.178630460
email:irena.joniec@vita-hurt.pl

Telefon: 178630460