admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
przedstawiciel handlowy

OKULICKIEGO 16C, 35-206 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Obowiązki:
PRACA W DZIALE SPRZEDAŻY: - AKTYWNE POSZUKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, - REALIZACJA PLANÓW SPRZEDAŻY NA POWIERZONYM TERENIE, -SPRZEDAŻ I PROMOCJA PRODUKTÓW FIRMY, -REPREZENTOWANIE FIRMY W ROZMOWACH Z KONTRAHENTAMI, -PROWADZENIE ROZMÓW HANDLOWYCH I NEGOCJOWANIE WARUNKÓW WSPÓŁPRACY, - CZĘSTE (COTYGODNIOWE) WYJAZDY SŁUŻBOWE

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: PRAWO JAZDY KAT. B, C","NEGOCJACJE HANDLOWE","ELASTYCZNOŚĆ, WYSOKA MOTYWACJA, DOŚWIADCZENIE W KONTAKTACH Z KLIENTAMI, DOBRE MANIERY"," UMIEJĘTNOŚCI SPRZEDAŻY Z OBSŁUGĄ KAS FISKALNYCH, PROGRAMÓW MAGAZYNOWYCH I FAKTUROWANIEM
Inne wymagania: Umiejętność 1 : WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE: SPRZEDAŻ , MARKETING
Inne : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY BUDOWLANEJ, OGRODNICZEJ

staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
ZMM MAXPOL SPÓŁKA ZOO
Polska
podkarpackie
m. Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów OKULICKIEGO 16C

tel.
email:praca@zmm-maxpol.pl