admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
przedstawiciel handlowy

Przemysłowa 1, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Obowiązki:
Sprzedaż okien i drzwi z PCV i AL, współpraca z dotychczasowymi klientami firmy,pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
płaca zasadnicza + prowizja

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Przedstawiciel handlowy
wykształcenie: średnie zawodowe","średnie ogólnokształcące
języki: francuski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry","niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry","angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry","węgierski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
uprawanienia: prawo jazdy kat B "," biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Inne wymagania: Staż pracy mile widziany,praca na terenie Niemiec,Francji,Węgier oraz Polski

Dane Pracodawcy
REM II SPÓŁKA z o.o.
Polska
podkarpackie
m. Przemyśl
Przemyśl
Przemyśl Przemysłowa 1

tel.602795559
email:m.kopko@hensfort.pl

Telefon: 602795559