admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
przedstawiciel handlowy

41-940 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Obowiązki:
Zarządzanie oddziałem firmy, po okr. próbnym utworzenie biura w mieście Piekary Śląskie. Spotkania z klientami oraz pozyskiwanie nowych, raportowanie sprzedaży, dbanie o dobre kontakty z klientami, praca w pakiecie Office (Word, Excel), tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów, dbanie o dobry wizerunek firmy, praca w programie e-nova

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN
+ prowizja

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: wykszt. średnie, min. 2 lata dośw. w pracy na stanowisku przedst. handl. w branży automatyka, hydraulika, pneumatyka, obsł. komputera

Dane Pracodawcy
PRO AUTOMATIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Piekary Śląskie
Piekary Śląskie
Piekary Śląskie Kościuszki 227

tel.
email:praca@proautomatic.pl