admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
przedstawiciel handlowy

Miejsce Pracy
11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Praca w charakterze przedstawiciela handlowego na miasto Mrągowo
Siedziba firmy Katowice.
PRO AUTOMATIC Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice

-zarządzanie oddziałem firmy (biura handlowego)
-po okresie próbnym utworzenie biura handlowego w mieście Mrągowo
-możliwość pracy w swoim miejscu zamieszkania.
-pozyskiwanie nowych klientów, spotkania z klientami
-raportowanie sprzedaży
-dbanie o dobre kontakty z klientami
-praca w programie pakiecie Office (Word, Excel)
-tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów
-dbanie o dobry wizerunek firmy

Informacje dodatkowe:
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki.
Z naszej strony oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia, niezbędne narzędzia pracy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Dane Pracodawcy
PRO AUTOMATIC spółka z o.o.
Polska
warmińsko-mazurskie
mrągowski
Mrągowo
Mrągowo Kościuszki 227

tel.796 221 660
email:praca@proautomatic.pl

Telefon: 796 221 660