admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
przedstawiciel handlowy

Nadrzeczna 16/B18, 05-552 Magdalenka, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Obowiązki:
obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w firmie, pozyskiwanie nowych klientów, również pochodzenia wietnamskiego, zamawianie towarów u wietnamskich dostawców

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

praca stała, pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
języki: wietnamski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
uprawanienia: dobra organizacja pracy, komunikatywność

Dane Pracodawcy
EXTREME ETM Sp. z o. o.
Polska
mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Magdalenka Nadrzeczna 16

tel.509741018
email:bui.agnieszka@yahoo.com

Telefon: 509741018