admin
13-10-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
przedstawiciel handlowy

Miejsce Pracy
82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Praca w charakterze przedstawiciela handlowego na miasto Elbląg:
-zarządzanie oddziałem firmy (biura handlowego),
-po okresie próbnym utworzenie biura handlowego w mieście Elbląg,
-możliwość pracy w swoim miejscu zamieszkania,
-pozyskiwanie nowych klientów,
-spotkania z klientami,
-raportowanie sprzedaży,
-dbanie o dobre kontakty z klientami,
-praca w programie pakiet Office (Word, Excel),
-tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów,
-dbanie o dobry wizerunek firmy,
-praca w programie e-nova.
I zmiana 8-16 pn-pt
Po okresie próbnym umowa na stałe.
Wynagrodzenie: 3000zł -5000zł brutto podstawa + prowizja

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: średnie zawodowe, inne
uprawanienia: prawo jazdy kat. B","Znajomość obsługi komputera (WORD,EXCEL)
Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, koniecznie min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży automatyka, hydraulika, pneumatyka. Umiejętność obsługi komputera - edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny. Systematyczne pozyskiwanie nowych klientów z wyznaczonego terenu. Od nowego kandydata oczekujemy, ze będzie samodzielnie potrafił organizować sobie pracę, umiejętnie zarządzał sobą w czasie i realizował wyznaczone cele. Wymagane prawo jazdy kat. B

Dane Pracodawcy
PRO AUTOMATIC Sp. z o .o .
Polska
warmińsko-mazurskie
m. Elbląg
Elbląg
Elbląg Tadeusza Kościuszki

tel.32 750 54 27
email:praca@proautomatic.pl

Telefon: 32 750 54 27