admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PROWADZENIE ZAJĘĆ TANECZNYCH
instruktor tańca

Hallera 28, 40-321 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci oraz rytmiki.
- Wynagrodzenie: 20,00 zł brutto/godzinę. Praca na umowę zlecenie od 01.02.2018r. do 30.06.2018r.
- Zlecenie w godzinach: 15:00-19:00. Wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe. Muzykalność, kursy z zakresu tańca. Kontakt e-mail: sekretariat@mdk.katowice.pl

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
Wynagrodzenie: 20,00 zł brutto/godzinę. Praca na umowę zlecenie od 01.02.2018r. do 30.06.2018r.

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe. Muzykalność, kursy z zakresu tańca.

Dane Pracodawcy
MIEJSKI DOM KULTURY "SZOPIENICE-GISZOWIEC" W KATOWICACH
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Hallera 28

tel.
email:sekretariat@mdk.katowice.pl
www.mdk.katowice.pl