admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PROJEKTANT WNĘTRZ
architekt wnętrz

SZPITALNA 5/7, 35-065 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Obowiązki:
WSPÓŁPRACA PRZY TWORZENIU PROJEKTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ MIESZKALNYCH, BIUROWYCH, POWIERZCHNI HANDLOWYCH I USŁUGOWYCH.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA DO UZGODNIENIA

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
Inne wymagania: Inne : WYMAGANIA: SZCZERE CHĘCI DO TWÓRCZEJ I KREATYWNEJ PRACY. WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE BRANŻOWE TJ. ARCHITEKTURA WNĘTRZ, ARCHITEKTURA, BUDOWNICTWO. ZNAJOMOŚĆ I POSŁUGIWANIE SIĘ NA MINIMUM DOBRYM POZIOMIE PROGRAMEM ARCHITEKTONICZNYM AUTOCAD. DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU BĘDZIE ATUTEM.

Dane Pracodawcy
SARNA ARCHITEKCI SP. Z O.O. SP.K.
Polska
podkarpackie
m. Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów SZPITALNA 5

tel.
email:diana@sarna.com.pl