admin
05-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PROGRAMISTA EMBEDDED FŚW
programista aplikacji

Wałbrzyska 18A, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
projektowanie i tworzenie nowego oprogramowania dla systemów mikroprocesowych, implementacja wymiany danych między systemami wbudowanymi a systemami chmurowymi, współpraca przy definiowaniu architektury oprogramowania dla systemów Internetu Rzeczy, utrzymanie istniejącego oprogramowania, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, usuwanie wykrytych błędów, przygotowanie dokumentacji technicznej, udział w testach, badaniach i certyfikacji wyrobów

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Inne wymagania: preferowane wykształcenie techniczne lub średnie w przypadku studenta ostatniego semestru, doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane, praktyczna znajomość języka C w zastosowaniach embedded (mikrokontrolery 8 i 32-bit), znajomość obsługi interfejsó komunikacyjnych typowych dla systemów embedded, znajomość tworzenia oprogramowania dla systemów czasu rzeczywistego, znajomość posługiwania się systemami kontroli wersji Git, podstawowa znajomość jednego z języków wysokiego poziomu (Python/C++/Java/C#), mile widziana znajomość systemów linuxowych i podstawy administracji sieci komputerowych, znajomość języka angielskiego wystarczająca do posługiwania się dokumentacją techniczną

Dane Pracodawcy
"Tester" Sp. z o.o. Świebodzice
Polska
dolnośląskie
świdnicki
Świebodzice
Świebodzice Wałbrzyska 18A

tel.74 854 30 46
email:jszuchnik@tester.net.pl

Telefon: 74 854 30 46