admin
10-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku: PREZES ZARZĄDU "C"
prezes

WOJSKA POLSKIEGO 10, 05-220 Zielonka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Realizacja krajowych i zagranicznych konkursów edukacyjnych dla młodzieży szkolnej. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z placówkami edukacyjnymi w Polsce oraz poza granicami Polski. Kompleksowa obsługa projektów edukacyjnych: przygotowywanie ofert, dokumentów, umów, negocjacje, realizacja projektów, prowadzenie rozliczeń projektów, działania promocyjne, kontakty z mediami. Organizacja podróży i pobytu młodzieży szkolnej poza granicami Polski.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
zawód: Prezes
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), handlowe, kierunek: handel zagraniczny
języki: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły","ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły","angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Inne wymagania: Znajomość procedur celnych, samodzielna realizacja złożonych projektów,planowanie i analiza kosztów, rozwinięte umiejętności analityczne i znajomość narzędzi finansowych, zdolności przywódcze i managerskie, zdolności przewidywania i podejmowania racjonalnych decyzji.

Dane Pracodawcy
FUNDACJA KONKURSU HISTORYCZNEGO PATRIA NOSTRA
Polska
mazowieckie
wołomiński
Zielonka
Zielonka WOJSKA POLSKIEGO 10

tel.501100457

Telefon: 501100457