admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PREWENCYJNY MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
technik utrzymania ruchu

Północna 18/A, 45-805 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
- utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych - terminowa
realizacja zleceń roboczych - przeglądy, konserwacja i remonty maszyn -
montaż i demontaż urządzeń - prowadzenie dokumentacji wykonywanych
działań - kontrola wizualna gotowego wyrobu (płyta sylikatowa) -
przygotowywanie próbek do badań - kontrola wysyłek pod kątem zgodności
z zamówieniem. Praca dwuzmianowa w godz. 6-18, 18-6

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi prasy hydraulicznej firmy Kiermar 600 ton, obsługa systemu Scada oraz Mes firmy Inlader, umiejętność wymiany uszczelek na prasie hydraulicznej Kiermach 600 ton, umiejętność produkcji płyt sylikatowych, umiejętność obsługi wózków specjalistycznych transportu bliskiego w produkcji płyt silikatowych

Dane Pracodawcy
SKAMOL POLSKA SP. Z O. O.
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Północna 18

tel.506808740

Telefon: 506808740

QR code
BuyCoinNow

miracle telecom

Donate Bitcoin

Kategorie

Strona główna - Oferty Pracy