admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRESER- MONTAŻYSTA
operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych*

Dębowa 4, 05-300 Królewiec, powiat: miński, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Obsługa wtryskarek i wytłaczarek, montowanie detali z tworzyw sztucznych w wyroby gotowe.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
zawód: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych* (wymagany staż - lata: 1)
Inne wymagania: Wymagana umiejętność obsługi wtryskarek, wytłaczarek.
staż pracy ogółem: lata: 1

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno Usługowe INTER - SANO Spółka z o.o.
Polska
mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki
Królewiec Dębowa 4

tel.25 758 58 83
email:biuro@intersano.com.pl

Telefon: 25 758 58 83