admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIKI DO ODŚNIEŻANIA (PRACA NA WEZWANIE)
pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Miejsce Pracy
44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; chęci do pracy; odśnieżanie targowiska w Gliwicach; praca na umowę zlecenie; wezwania na telefon

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: do 13 PLN
brutto/h

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Dane Pracodawcy
"PATI" PATRYCJA ZAJFERT
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice

tel.513 519 820

Telefon: 513 519 820