admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK ZACHOWANIA JAKOŚCI
kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Wojska Polskiego 34, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Obowiązki:
Przeprowadzanie audytów na poszczególnych wydziałach szwalni(przyjęcia towaru na magazyn,produkcję, wysyłka).Realizacja audytów procesu/produktu/rekwalifikacji, tworzenie raportów z audytów.Opracowywanie, wprowadzanie, wycofywanie, aktualizacja wzorów poglądowych, katalogów.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 2 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, inne
uprawanienia: prawo jazdy kat. B","znajomość pakietu MS Office
Inne wymagania: Doświadczenie w dziale jakości, branża automotiv-mile widziane.Umiejętnośc pracy w zespole, asertywność,sumienność, umiejętność analitycznego myślenia.

Dane Pracodawcy
Bader Polska Sp.z o.o.
Polska
lubuskie
nowosolski
Nowa Sól
Nowa Sól Wojska Polskiego 34

tel.506 169 960
email:praca@bader-leather.com

>https://pracabader.pl/

Telefon: 506 169 960