admin
06-12-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA
operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

PRZEMYSŁOWA 28, 24-320 Poniatowa, powiat: opolski, woj: lubelskie

Obowiązki:
prowadzenie bezawaryjnego procesu produkcji, pakowanie gotowychwyrobów do pudeł kartonowych, układanie pudeł na palecie zbiorczej

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
godziny pracy: 07.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-07.00
pracodawca proponuje dodatek za godziny nocne 140 zł, nagroda zadaniowa do 400 zł, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, loteria nagrodowa 500 zł

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe

Dane Pracodawcy
"POLIFOLIA" Sp. z o.o.
Polska
lubelskie
opolski
Poniatowa
Poniatowa PRZEMYSŁOWA 28

tel.
email:rekrutacja@polifolia.com.pl