admin
29-10-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK TARTAKU (O)
tartacznik

33-150 Wola Rzędzińska 252, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Obowiązki:
Pomocnik tartaku - do przyuczenia

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Prośba pracodawcy

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: mile widziane doświadczenie, poziom wykształcenia - bez znaczenia. Zakres obowiązków: pomocnik tartaku - do przyuczenia. Praca w Woli Rzędzińskiej od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00, wynagrodzenie: 2 100 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Marian PARTYKA Zakład Handlowy Mar-Tar; 33-150 Wola Rzędzińska 252; wcześniejszy kontakt tel.: 693 154 220.

Dane Pracodawcy
Marian PARTYKA Zakład Handlowy Mar-Tar
Polska
małopolskie
tarnowski
Tarnów
Wola Rzędzińska 252

tel.693 154 220

Telefon: 693 154 220