admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK STOŁÓWKI
pozostali kucharze

Ujastek 1, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Obowiązki:
Praca na stołówce pracowniczej, praca zmianowa 6-14, 14-22, możliwa również praca w nocy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
wynagrodzenie do uzg.

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
zawód: Pozostali kucharze
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: książeczka sanepid
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, umiejętności zawodowe (zamiłowanie do gotowania), mile widziany własny samochód ze względu na powrót z pracy w godzinach wieczornych lub nocnych. Tylko osoby chętne do pracy chcące podjąć dłuższą współpracę z firmą.

Dane Pracodawcy
INTER-LUNCH SPÓŁKA CYWILNA JACEK SZELĄG,MARTA SZELĄG
Polska
małopolskie
m. Kraków
Kraków
Kraków Ujastek 1

tel.609 206 206
www.pl

Telefon: 609 206 206