admin
17-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ
pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Miejsce Pracy
61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
przygotowywanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz ogólna obsługa urządzeń, sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień, prace magazynowe, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń, prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na zewnątrz restauracji, sprzątanie i przygotowanie do użytkowania wszystkich pomieszczeń w restauracji oraz terenu wokół restauracji, czyszczenie i konserwacja urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń znajdujacych się w restauracji, w tym filtracja i wymiana frytury, segregacja i składowanie odpadów, mycie okien i elewacji zewnetrznej, pranie fartuchów, szmatek i mopów, uzupełnianie środków czystości

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 240 - 2 576 PLN
brutto/ pełen etat, po okresie próbnym zatrudnienie na 33 m-ce

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ ","doświadczenie na podobnym stanowisku
Inne wymagania: badanie na nosicielstwo mile widziane, możliwość zatrudnienia na 3/4 etatu oraz na 1/2 etatu, możliwość wyboru dni pracy, praca w restauracjach Mcu0027Donalds na terenie Poznania ul. Rzeczna 2, ul.Półwiejska 2A, ul.Półwiejska 42, al.Solidarności 57 oraz w Swarzędzu ul.Poznańska 45

Dane Pracodawcy
URBAN FOOD NATALIA PAŁKA-URBAN
Polska
wielkopolskie
m. Poznań
Poznań
Poznań Al. Solidarności 57

tel.602-416-428

Telefon: 602-416-428