admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK PUNKTU OBSŁUGI KLIENTA - KASJER K/M
pracownik kolektury

Ciołka 12/317A, 01-402 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
praca w systemie równoważnym

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie; umiejętność obsługi komputera; wysoka kultura osobista; rzetelność; uczciwość i odpowiedzialność; komunikatywność; umiejętność pracy w zespole; dyspozycyjność; zaangażowanie; punktualność; mile widziane doświadczenie w handlu; mile widziane zainteresowanie sportem. Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa Klienta; rzetelna ekspozycja produktów; przyjmowanie kuponów; obsługa komputera, drukarek; dbanie o dobry wizerunek firmy. Praca w systemie równoważnym. Pracodawca oferuje: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania; możliwość rozwoju osobistego; przyjazna atmosfera w miejscu pracy; komfortowe warunki zatrudnienia; stabilność pracy. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o pilne przesłanie CV na adres: rekrutacja@hrsystems.pl z podaniem w tytule wiadomości nr ref. PP/K/2017.

Dane Pracodawcy
HR SYSTEMS Sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Ciołka 12

tel.
email:rekrutacja@hrsystems.pl