admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK PRODUKCJI/POMOCNIK OERATORA LINNI WYPIEKOWEJ
operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego*

Głogowska 12, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
DBANIE O JAKOŚĆ PRODUKTU. UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY. DOKŁADANIE CISTA NA WYTŁACZARKĘ. KONTROLOWANIE ILOŚCI POSYPKI W APARATACH DOZUJĄCYCH ORAZ KONTROLA ILOŚCI NAOH. TRANSPORT CIASTA Z CIASTOWNI. KONTROLA PRACY SEPARATORÓW PALUSZKÓW. StPr/17/2331. InfSt/17/0039.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
zawód: Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego* (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Uprawnienia na wózek unoszący-elektryczny
Inne wymagania: OBSŁUGA WYTŁACZARKI NA LINII WYPIEKOWEJ, DOBRY STAN ZDROWIA, MOŻLWIOSĆ PRACY W PODWYŻSZONEJ TEMPERATURZE

Zakład Produkcji Spożywczej RAG/RAG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Polska
dolnośląskie
polkowicki
Chocianów
Chocianów Głogowska 12

tel.768184177
email:BEATA.ZAKRZEWSKA@RAG.PL

Telefon: 768184177