admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK PRODUKCJI
pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Mikołowska 31, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Obowiązki:
obsługa lini produkcyjnej i maszyn, rozładunek surowców, pakowanie i konefcjonowanie produktów gotowych.
Wymagane wykształcenie zawodowe,mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, praca w systemie 3 zmianowym w godz 7-15, 15-23, 23-7.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 2 800 PLN
w okresie próbnym 2600, docelowo 2800

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Dane Pracodawcy
Centrum Wspierania Biznesu "PARTNER" Sp. z o.o.
Polska
śląskie
m. Mysłowice
Mysłowice
Mysłowice Mikołowska 31

tel.667 651 285

Telefon: 667 651 285