admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK PRODUKCJI
pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

75-653 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, prace pomocnicze.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
od 2000 zł netto

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)","organizowanie własnej pracy","praca w zespole
Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze mile widziane techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane ), zaangażowanie i sumienność

Dane Pracodawcy
BUGLO PLACE ZABAW SP. Z O.O. SP. K.
Polska
zachodniopomorskie
m. Koszalin
Koszalin
Koszalin

tel.
email:praca@buglo.pl