admin
22-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK PORZĄDKOWY
pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Strzegomska 1, 53-611 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
sprzątanie pomieszczeń biurowych, sprzątanie toalet, ciągów komunikacyjnych oraz pomieszczeń socjalnych, mycie przeszkleń, prace zw. z utrzymaniem czystości w kuchni pracowniczej- obsługa zmywarki, czyszczenie mikrofalówek i ekspresów do kawy,
miejsce pracy uzależnione od zleceń, praca 20-40 godzin tygodniowo
okres wykonywania zlecenia 2 lata

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: do 14,7 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia
wymagane: chęci do pracy, brak nałogów, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężarów powyżej 10 kg, brak przeciwwskazań do pracy na drabinie

Dane Pracodawcy
ABC-Service Sp. z o.o.
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Strzegomska 1

tel.713544354
email:rekrutacja@abc-service.pl

Telefon: 713544354