admin
12-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK PORZĄDKOWY
pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Miejsce Pracy
53-333 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Sprzątanie części wspólnych obiektu, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów na terenie obiektu
Praca na czas określony : do 33 miesięcy
miejsca wykonania pracy: 1) Galeria handlowa Magnolia Park; ul. Legnicka 58, 54-204, Wrocław 2) Galeria handlowa Pasaż Grunwaldzki; plac Grunwaldzki 22, 50-363, Wrocław 3) Ogrody Grabiszyńskie; aleja Hallera 180-188, 53-203, Wrocław
Sala b

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
+ premia uznaniowa

Opis

Wymagania
zawód: Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, staż parcy bez znaczenia.

"MIDAS MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Jesionowa 14

tel.