admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK PORZĄDKOWY
pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

UL. RUSKA 41-42/24, 54-204 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Sprzątanie części wspólnych obiektu, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów na terenie obiektu
Sala B

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 13 PLN
90-100 h/m-c

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: profesjonalne sprzątanie (obsługa urządzeń sprzątających)","DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, ","DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 miesiąc, profesjonalne sprzatanie, dobra organizacja pracy, doświadczenie i umiejętność pracy w zespole
miejsca wykonania pracy: teren Wrocławia zgodnie z zamówieniami
wysokość przewidzianego wynagrodzenia za godzinę wykonania zlecenia brutto wynosi: 13,00 (PLN), ale nie mniej 1000,00 (PLN) brutto miesięcznie.
do wynagrodzenia podstawowego przewidywana jest premia uznaniowa

staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 10

Dane Pracodawcy
GLOBUS-APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław UL. RUSKA 41-42

tel.739666778

Telefon: 739666778