admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK PORZĄDKOWY
pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Legnicka 58, 54-204 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Sprzątanie części wspólnych obiektu, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów na terenie obiektu
Sala B

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY","profesjonalne sprzątanie (obsługa urządzeń sprzątających)","DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,
Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, staz pracy 1 miesiąc, dobra organizacja pracy, doświadczenie i umiejętność pracy w zespole
miejsca wykonania pracy:
1) Galeria handlowa Magnolia Park; 54-204, Wrocław, ul. Legnicka 58
2) Galeria handlowa Pasaż Grunwaldzki; 50-363, Wrocław, plac Grunwaldzki 22
3) Hotel Sofitel Wrocław Old Town; 50-127, Wrocław, ul. Świętego Mikołaja 67
do wynagrodzenia podstawowego przewidywana jest premia uznaniowa

staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

"MIDAS MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Legnicka 58

tel.713644802

Telefon: 713644802