admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK PORZĄDKOWY/GOSPODARCZY
robotnik gospodarczy

Kołobrzeska 18, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Do głównych obowiązków należy utrzymanie należytego porządku a także stanu technicznego wyposażenia budynku firmy oraz terenu, który do niej bezpośrednio przylega, m. in. sprzątanie hali warsztatowej oraz terenu wokół budynku, dbanie o tereny zielone, pielęgnacja nasadzeń, utrzymanie w czystości parkingu, wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach powierzonego zakresu obowiązków. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, następnie na czas określony.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: sumienność, odpowiedzialność

Dane Pracodawcy
BOGDAN MIKOŁAJCZAK Z.U.H."HYDRAULIK"B.M.
Polska
wielkopolskie
pilski
Piła
Piła Kołobrzeska 18

tel.67 215 09 41
email:zuhhydraulik@wp.pl

Telefon: 67 215 09 41