admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK POMOCNICZY UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44-164 Kleszczów, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie; mile widziane doświadczenie oraz książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych; zakres obowiązków: odpowiedzialność za czystość w biurach, sprzątanie pomieszczeń biurowych przy użyciu środków czystości udostępnionych przez firmę, segregowanie odpadów zgodnie z przepisami; dwie zmiany; miejsce pracy: Kleszczów;

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 2 900 PLN
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. KOMANDYTOWA
Polska
śląskie
gliwicki
Rudziniec
Kleszczów Jana Nowaka Jeziorańskiego 1

tel.
email:rekrutacja_gliwice@kaufland.pl