admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
pomocniczy robotnik budowlany

Hoża 43b, 44-373 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Obowiązki:
Oferta również dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Prace ogólnobudowlane. Wymagane wykształcenie zawodowe, praca na wysokości powyżej 3 metrów, znajomość branży budowlanej, doświadczenie zawodowe. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
prace ogólnobudowlane.

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Uprawnienie do prac na wysokości powyżej 3 metrów","znajomość branży budowlanej
Inne wymagania: Uprawnienie 1 : Praca na wysokości powyżej 3 metrów
Umiejętność 1 : Znajomość branży budowlanej

staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA CZAJKA BUD, PRZEMYSŁAW CZAJKA
Polska
śląskie
wodzisławski
Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski Hoża 43b

tel.693931327

Telefon: 693931327