admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Miejsce Pracy
30-081 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Obowiązki:
Prace budowlane: malowanie, gładzie, szpachlowanie, flizowanie, ścianki GK, praca na terenie Krakowa.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 800 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
Inne wymagania: Znajomość prac wykończeniowych
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
TOMASZ SETNER SETTOM CONSULTING
Polska
małopolskie
m. Kraków
Kraków
Kraków

tel.12 350 67 00
www.settom.pl

Telefon: 12 350 67 00